Автобус до моря

Чернігів - Затока

Поїхати компанією на відпочинок — вигідніше

Тимбилдинг важлива складова будь-якої компанії. Щоб згуртувати колектив немає нічого кращого спільної поїздки на відпочинок, екскурсію або екстрим. Але організувати групову перевезення великої кількості людей не так просто: то місць не вистачає на всіх, то дуже дорого купувати квитки, особливо через популярних перевізників.

Zero Trans зможе запропонувати вигідні умови як раз для підприємств, компаній і виробництв, які хочуть організувати хороший відпочинок своєму колективу.

Доставимо співробітників у відрядження

Організація відрядження або навчання для співробітників справа клопітка. Закупити квитки на всіх співробітників. Зробити так, щоб всі поїхали одним транспортом. Підібрати оптимальний час прибуття в місто, де пройде навчання або відрядження.

Такі завдання можуть бути складно здійсненними, тому що доведеться витратити багато часу на узгодження всіх деталей, пошук потрібних дат і вільних місць. Ми допоможемо доставити співробітників компанії в потрібне місце з комфортом і без зайвих складнощів і бронювання за пару місяців вперед.

Чому з нами зручно працювати?

Ми організовуємо пасажирські перевезення з комфортом. Так як ми дбаємо про безпеку наших пасажирів, ми підбираємо водіїв з досвідом роботи від 5 років. Нам важлива безпека пасажирів, тому ретельно стежимо за проходженням водіями медкомісії і наявності всіх необхідних документів. Нам важливо, щоб наші клієнти були задоволені, тому стежимо за технічним станом автобусів та чистотою салону.

При виборі маршруту ми відштовхуємося від двох показників: комфортабельність поїздки і її швидкість. Ми підбираємо актуальні маршрути по дорогах, де немає ям та, які дозволять дістатися до точки призначення за дуже короткий час.

Ми цінуємо час, тому наші автобуси прибувають і відбувають вчасно

Бронювання квитків це зручно

Ви можете, не виходячи з дому чи з роботи, замовити квитки на автобус. А якщо у вас великий корпоративний замовлення, то відразу поспілкуватися з нашим менеджером і обговорити деталі поїздки.

Відгуки наших постійних клієнтів

Лариса Бутіна

Організовували поїздку для нашого підприємства. Був у нас вже досвід і не дуже хороший. У минулому році вирішили вивезти співробітників в Карпати і вибрали поїзд. Ми тоді дуже намучилися всіх збирати в одному місці, тому що квитки були куплені в різні вагони (по-іншому просто не виходило). У нас навіть був один спізнився, а поїзд так просто не зупинити. Тут з Zero Trans все було ідеально. Квитки купили в один автобус оптом. Всередині просторо і чисто. І я, так як займалася організацією, заощадила купу нервів. Дякуємо!!!!

Олексій Тимощук

Спасибі за відмінну поїздку! Терміново треба було поїхати з колегами до Києва на зустріч. Я шукав квитки, а тут ще й час з цим карантином. На блаблакарі ніхто таку велику компанію не тягне, а квитків у гігантів пасажироперевезень на найближчі дати немає. Знайшов ЗЕРОТРАНС і жодного разу не пошкодував. Купили ввечері квитки і вранці вже були в столиці.

Діма Короленко

Я нарешті виспався в автобусі! Треба було організувати відпочинок для наших співробітників. Зазвичай їздили недалеко від міста, а тут вирішили влаштувати крутий відпочинок подалі. Особисто я ненавиджу їздити автобусами далеко, тому що зазвичай нікуди сунути ноги, розкласти крісло, мало місця. Думаю, що багато хто не висипаються в автобусах, але тут все прямо супер! Хлопці, у вас реально класні і зручні автобуси. Ну і в дорозі сильно не трусило.