Автобус в Карпати

Нетішин - Верховина

Нетішин - Буковель

Черкаси - Верховина

Черкаси - Буковель

Суми - Верховина

Суми - Буковель

Харків - Верховина

Харків - Буковель

Кривий Ріг - Верховина

Кривий Ріг - Буковель

Київ - Верховина

Київ - Буковель

Відгуки наших постійних клієнтів

Лариса Бутіна

Організовували поїздку для нашого підприємства. Був у нас вже досвід і не дуже хороший. У минулому році вирішили вивезти співробітників в Карпати і вибрали поїзд. Ми тоді дуже намучилися всіх збирати в одному місці, тому що квитки були куплені в різні вагони (по-іншому просто не виходило). У нас навіть був один спізнився, а поїзд так просто не зупинити. Тут з Zero Trans все було ідеально. Квитки купили в один автобус оптом. Всередині просторо і чисто. І я, так як займалася організацією, заощадила купу нервів. Дякуємо!!!!

Олексій Тимощук

Спасибі за відмінну поїздку! Терміново треба було поїхати з колегами до Києва на зустріч. Я шукав квитки, а тут ще й час з цим карантином. На блаблакарі ніхто таку велику компанію не тягне, а квитків у гігантів пасажироперевезень на найближчі дати немає. Знайшов ЗЕРОТРАНС і жодного разу не пошкодував. Купили ввечері квитки і вранці вже були в столиці.

Діма Короленко

Я нарешті виспався в автобусі! Треба було організувати відпочинок для наших співробітників. Зазвичай їздили недалеко від міста, а тут вирішили влаштувати крутий відпочинок подалі. Особисто я ненавиджу їздити автобусами далеко, тому що зазвичай нікуди сунути ноги, розкласти крісло, мало місця. Думаю, що багато хто не висипаються в автобусах, але тут все прямо супер! Хлопці, у вас реально класні і зручні автобуси. Ну і в дорозі сильно не трусило.